Help:Список спостереження

From Gentoo Wiki
Jump to:navigation Jump to:search
This page is a translated version of the page Help:Watchlist and the translation is 100% complete.

Ваш список спостереження потрібний для відстежування змін, схожий на "Recent changes", але обмежений для показу змін тільки на сторінках які ви обрали для себе. Ви можете побачити список спостережння, натиснувши посилання "Watchlist" в правому верхньому куті, але це доступне лише зареєстрованим користувачам, які увійшли до системи.

Перш ніж ви побачите щось інтересне тут, ви маєте додати деякі сторінки до цього спуску. Зробіть це відвідавши сторінку, що цікавить вас, та натиснувши вкладку "Watch".

Список спостереження корисний на дуже завантажених вікі, де "Recent changes" має дуже багато сповіщень. У звичайній вікі з невеликою кількістю змін, ви можете дивитись всю діяльність з редагування всієї вікі не відчуваючи перевантаження. На більш навантажених вікі ви побачите, що багато змін відбуваються на сторінках, які особисто для вас менш цікаві. Щоб допомогти відстежувати зміни, які вам найбільш цікаві, почніть відстежувати сторінки.

Зазвичай ви б відстежували сторінки, які стосуються сфери ваших інтересів, а також сторінки, за зміст яких ви більш непокоїтеся. Наприклад, якщо ви робите значні зміни на сторінці, ви можете бажати додати цю сторінку до спостереження, щоб побачити наступні виправлення. Слід зазначити, що для цього є спеціальна галочка «Watch this page» на екрані редагування.

У списку спостереження деякі назви сторінок будуть помічені жирним шрифтом. Це відповідає тому чи відвідували ви цю сторінку щоб подивитись зміну. Це схоже на прочитані/непрочитані листи у поштовій скриньці. На сторінці "Recent changes" також є виокремлення жирним шрифтом, але з іншої нагоди. Тут жирний шрифт лише вказує зміни на сторінках, які ви відстежуєте.